Wróć do poprzedniej strony...

Współrzędne geograficzne gołębników


Lista współrzędnych geograficznych gołębników

Hodowca Współrzędne gołębnika Sekcja
Siedziba Oddziału 51°46`40``N, 22°37`25``E
Kamil Miłosz 51°47`57``N, 22°29`47``E
Ciężki Bogusław 51°45`22``N, 22°25`02``E
Jęduszczak M i W 51°48`06``N, 22°34`05``E
Krasuski Grzegorz 51°50`01``N, 22°29`11``E
Markowski Stanisław 51°47`56``N, 22°25`35``E
Marzec Hubert 51°47`14``N, 22°40`32``E
Pożarwoszczyk Mariusz 51°48`20``N, 22°33`29``E
Samorajczyk Zbigniew 51°46`10``N, 22°33`37``E
Sokół Kacper 51°50`11``N, 22°37`13``E
Stefaniak Sławomir 51°41`13``N, 22°31`20``E
Dadum Marek 51°44`27``N, 22°35`13``E
Mucha Dariusz 51°47`27``N, 22°41`36``E
Bylina Sławomir 51°42`39``N, 22°19`38``E
Walicki Sławomir 51°39`29``N, 22°18`01``E
Karwowski Jerzy 51°38`15``N, 22°26`12``E
Zabielski Włodzimierz 51°39`26``N, 22°30`30``E
Krasuccy Agnieszka i Robert 51°38`37``N, 22°33`07``E
Kowalczyk Stanisław 51°36`54``N, 22°33`02``E
Górny Janusz 51°46`38``N, 22°37`15``E
Botwina Bartłomiej 51°44`40``N, 22°43`11``E
Szczepaniuk Jan 51°47`12``N, 22°34`58``E
Łukasiak Janusz 51°47`10``N, 22°34`08``E
Orłowski Paweł 51°47`15``N, 22°33`54``E
Frączek Stanisław 51°47`50``N, 22°34`14``E
Pieśko Tomasz 51°47`53``N, 22°34`07``E
Lip Krzysztof 51°47`57``N, 22°34`10``E
Mazur Jarosław 51°47`58``N, 22°34`10``E
Zienkiewicz Daniel 51°48`15``N, 22°33`36``E
Pawlina Sławomir 51°48`07``N, 22°33`37``E
Zając Paweł 51°48`13``N, 22°33`29``E
Wąsowski Artur 51°48`18``N, 22°33`14``E
Kałuski Dariusz i Bartek 51°48`41``N, 22°33`24``E
Śledż Andrzej 51°48`29``N, 22°33`02``E
Hojda Karol 51°48`41``N, 22°32`43``E
Bober Marek 51°48`40``N, 22°32`41``E
Buhaj Jacek 51°49`27``N, 22°32`56``E
Karpiński Marek i Jacek 51°48`24``N, 22°31`41``E
Sposób Marek 51°45`12``N, 22°26`43``E
Bieniek Henryk 51°44`24``N, 22°26`11``E
Brygoła Sławomir 51°42`12``N, 22°25`22``E
Kasak Dariusz 51°41`29``N, 22°24`15``E
Deleżuch Piotr i Bogdan 51°43`48``N, 22°28`05``E
Lis Andrzej 51°43`18``N, 22°29`23``E
Skubisz Jarosław 51°42`29``N, 22°29`59``E
Furtak Andrzej 51°41`50``N, 22°31`17``E
Szabelski Jacek 51°41`39``N, 22°34`13``E
Zagórski Andrzej 51°42`28``N, 22°34`06``E
Rybka Tadeusz 51°42`31``N, 22°34`08``E
Rynn Mariusz 51°44`44``N, 22°32`15``E
Paszkowski Roman 51°43`59``N, 22°35`38``E
Zabielski Wiesław 51°45`46``N, 22°35`39``E
Żurawski Tomasz 51°46`03``N, 22°35`21``E
Solecki Mariusz 51°46`04``N, 22°35`02``E
Ozimkiewicz Roman 51°46`01``N, 22°34`21``E
Czopek Mariusz 51°46`11``N, 22°35`13``E
Sawicz Łukasz 51°46`35``N, 22°37`22``E
Sokołowski Krzysztof 51°46`32``N, 22°37`37``E
Bober Janusz 51°49`36``N, 22°39`08``E
Pieśko Marcin 51°49`15``N, 22°35`17``E
Szymala Mariusz 51°47`03``N, 22°35`18``E
Michniewicz Tomasz 51°45`49``N, 22°41`30``E
Leszcz Krzysztof 51°46`07``N, 22°42`46``E
Mierzwiński Grzegorz 51°46`57``N, 22°43`25``E
Pipa Wiesław 51°47`08``N, 22°44`39``E
Kulawczuk Stanisław 51°49`05``N, 22°54`11``E
Polak Stanisław 51°45`37``N, 22°46`32``E
Bożyk Krzystof 51°44`31``N, 22°47`16``E
Łoboda Tomasz 51°43`18``N, 22°47`06``E
Sawicki Zbigniew 51°45`07``N, 22°47`43``E
Tymosiewicz Wojciech 51°43`21``N, 22°51`02``E
Tymosiewicz Marek 51°43`17``N, 22°51`00``E
Czarnecki Marek 51°42`07``N, 22°52`36``E
Koczkodaj Marek 51°45`18``N, 22°47`19``E
Świć Grzegorz 51°44`31``N, 22°43`18``E
Droździuk Leszek 51°44`33``N, 22°43`23``E
Koczkodaj Antoni 51°45`32``N, 22°40`47``E
Banach Paweł 51°45`35``N, 22°40`28``E
Kublicki Mariusz 51°43`17``N, 22°41`14``E
Smoliński Andrzej 51°42`18``N, 22°40`05``E
Rogala Sławomir 51°40`15``N, 22°38`35``E
Dobrowolski Władysław 51°40`30``N, 22°38`36``E
Dołęga Jarosław 51°40`32``N, 22°38`43``E
Jędrzejkiewicz Waldemar 51°40`11``N, 22°37`59``E
Oleksiński Leszek 51°39`05``N, 22°38`02``E
Cholewa Zbigniew 51°35`09``N, 22°38`05``E
Skubisz Dariusz 51°35`41``N, 22°36`02``E
Pacek Jarosław 51°36`51``N, 22°33`05``E
Łoziński Adrian 51°43`50``N, 22°39`26``E
Sidor Jarosław 51°34`53``N, 22°28`51``E
Badziak Janusz 51°35`36``N, 22°23`46``E
Stefaniak Kazimierz 51°39`48``N, 22°24`51``E
Adameczek Jarosław 51°39`40``N, 22°16`24``E
Zdunek Adam 51°37`06``N, 22°16`08``E
Czajka Ryszard 51°38`15``N, 22°22`56``E
Szczęsny Andrzej 51°38`40``N, 22°25`55``E
Szwed Krzysztof 51°46`42``N, 22°36`48``E
Komoń Krzysztof 51°51`13``N, 22°41`21``E
Krupski Krzysztof 51°46`49``N, 22°37`10``E
Szczęśniak Stanisław 51°49`01``N, 22°54`00``E
Niewęgłowski Łukasz 51°43`11``N, 22°37`38``E
Goławski Stanisław 51°49`31``N, 22°31`57``E
Kula Marcin 51°41`05``N, 22°45`14``E
Palenciuk Grzegorz 51°34`02``N, 22°28`42``E
Brejt Tadeusz 51°34`44``N, 22°37`41``E
Skubisz Dariusz 51°35`41``N, 22°36`02``E
Sychut Andrzej 51°32`34``N, 22°41`31``E
Łuba Przemysław 51°45`19``N, 22°43`22``E
Lizęga Marek 51°43`03``N, 22°37`17``E
Karczmarz Mariusz 51°40`18``N, 22°37`52``E
Zbigniew Smogorzewski 51°46`46``N, 22°37`01``E
Stefanowicz Andrzej 51°46`25``N, 22°37`27``E
Bocian Andrzej 51°35`42``N, 22°36`07``E
Kłoda Tadeusz 51°46`09``N, 22°18`56``E
Obroślak Paweł 51°43`06``N, 22°31`26``E
Piszcz Marek 51°44`59``N, 22°24`14``E
Pogoda Mirosław 51°35`52``N, 22°37`29``E
Szczepaniuk Piotr 51°31`40``N, 22°38`29``E
Turmowicz Waldemar 51°33`34``N, 22°30`38``E

Uwaga! Współrzędne geograficzne kątowe, które są podawane do sekund kątowych (bez milisekund), mają pewien geograficzny margines błędu. Otóż 1 sekunda kątowa, to geograficznie obszar, który wzdłuż każdego południka ma 30.87m, natomiast wzdłuż równoleżnika jest różnie, na równiku jest też 30.87m, natomiast czym bliżej biegunów, to odcinek ten się skraca. W uproszczeniu: 1 sekunda kątowa może nawet wskazywać na obszar o powierzchni 30.87m x 30.87m. W związku z tym, że w PZHGP nie używa się milisekund, to w powyższej aplikacji też się ich nie podaje. Rozważamy jednak wprowadzenie większej precyzji, czyli milisekund dla współrzędnych geograficzych kątowych.