Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


Maków

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 21.08.2019

Lot z miejscowości Maków Mazowiecki odbędzie się w sobotę koszowanie w piątek odjazd kabiny według planu

Pogorzelec

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.08.2019

Lot z miejscowości Pogorzelec odbędzie się w Sobotę odjazd kabiny w piątek wg planu.


Wiśniew Radzyń

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 11.08.2019

Uwaga! Zmiana odjazdu kabiny na Wiśniew. Odjazd kabiny z Radzynia godz.6.30.

Wiśniew Radzyń

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 11.08.2019

Uwaga! Zmiana odjazdu kabiny na Wiśniew. Odjazd kabiny z Radzynia godz.6.30.

Wiśniew

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 10.08.2019

Lot z miejscowości Wiśniew odbędzie się w niedzielę dla Kocka i Żabikowa odjazd kabiny 6.00 Kock 6.45 Żabików Dla Sekcji Radzyń w poniedziałek odjazd kabiny 6.45

Łuków

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 06.08.2019

Lot ćwiczebny z Łukowa odbędzie się w piątek dla Kocka i Żabikowa oraz sobotę dla Radzynia

Loty ćwiczebne

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 05.08.2019

Łuków 7.08 Kock Żabików 8.08 Radzyń Wiśniew 10.08 Kock Żabików 11.08 Radzyń Kałuszyn 13.08 Kock Żabików 14.08 Radzyń Terminy mogą ulec zmianie w przypadku złej pogody.Odjazd kabiny Łuków Kock 6.00 Żabików 6.45 Radzyń 6.45Wiśniew Kock 6.00 Żabików 6.45 Radzyń 6.45Kałuszyn Kock 21 Żabików 22 w dniu 12.08Radzyń 22 w dniu 13.08

Bruksela zegary

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 03.08.2019

Otwarcie zegarów z lotu Bruksela odbędzie się w sobotę 10.08 o godz. 19.00


Bruksela 2019

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 02.08.2019

Pierwsza zgłoszona SERIA – WIESŁAW DRABAREK -Oddział Siedlce

Druga zgłoszona seria – ANDRZEJ SUCHOŻEBRSKI – Oddział Siedlce

Trzecia zgłoszona seria – Grzegorz Myszka – Oddział Siedlce

Czwarta zgłoszona seria – Stanisław Frączek – Oddział Radzyn Podl.

Piąta zgłoszona seria – Ryszard i Mateusz Stolarczyk – Oddział Międzyrzec

Szósta zgłoszona seria – Jacek Rechnio – Oddział Siedlce

Siódma zgłoszona seria – Leszek Borek- Oddział siedlce


Bruksela 2019

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 03.08.2019

Lista zgłoszonych gołębi Bruksela 2019 - Okręg Biała Podlaska

Lp.

Imię i nazwisko

Nr. gołębia

Data przylotu

Czas przylotu

Oddział

1

Jacek Rechnio

PL-02-14-12469

30.07

8.45

Siedlce

2

Lucjan Brojek

PL-07-15-9293

30.07

8.59

Biała Podl.

3

Irenusz Ślaz

PL-0414-15-8939

30.07

10.51

Sokoł.-Wegrow.

4

Leszek Borek

PL-0414-14-12090

30.07

10.58

Siedlce

5

Grzegorz Myszka

PL-0468-016-15506

30.07

11.04

Siedlce

6

Wiesław Drabarek

PL-0414-17-64

30.07

11.04

Siedlce

7

Zdzisław Łagozin

PL-0414-15-1607

30.07

11.38

Siedlce

8

Zdzisław Łagozin

PL-0414-16-7715

30.07

12.24

Siedlce

9

R.M.Stolarczyk

PL-0391-15-3278

30.07

14.22

Międzyrzec

10

Jacek Rechnio

PL-0414-16-2770

30.07

14.14

Siedlce

11

Wiesław Zabielski

PL-09-15-10031

30.07

15.50

Radzyń

12

Wiesłsw Drabek

PL-0414-17-69

30.07

16.32

Siedlce

13

Lucjan Brojek

PL-07-15-9950

30.07

17.04

Biała Podl.

14

W.Skrzypkowski

PL-0441-17-3995

30.07

17.56

Podlasie

15

Stanisław Hałaszuk

PL-07-13-8877

30.07

12.19

Biała Podl.

16

Marek Woźniak

PL-000-11-56713

30.07

15,59

Siedlce

17

Andrzej Suchożebrski

PL-0414-13-16955

30.07

20.08

Siedlce

18

Stanisław Frączek

PL-09-13-10977

30.07

15.46

Radzyń

19

Leszek Borek

PL-0414-15-17069

31.07

6.33

Siedlce

20

Krzysztof Glinka

PL-010-14-12067

31.07

6.48

Sokoł.-Węgrow

21

Jacek Tołsty

PL-0385-15-3887

31.07

6.52

Łosice

22

Piotr Zegadło

PL-0468-13-7697

31.07

6.54

Łuków

23

Piotr Zegadło

PL-0468-15-9824

31.07

7.14

Łuków

24

Roman Laskowski

PL-010-17-17153

31.07

9.15

Sokoł-Węgrow.

25

Tomasz Panasiewicz

PL-000-11-59221

31.07

11.08

Biała Podl.

26

Bogdan Kryciuk

PL-0441-16-4564

31.07

12.22

Podlasie

27

Grzegorz Myszka

PL-0414-17-15676

31.07

12.36

Siedlce

28

Krzysztof Bożyk

PL-09-12-8177

31.07

13.46

Radzyń

29

Krzysztof Celiński

PL-010-09-4013

31.07

14.27

Sokoło.-Węgro.

30

Krzysztof Bożyk

PL-09-11-7414

31.01

14,37

Radzyń

31

Wiesław Drabarek

PL-0452-16-13500

31.07

15,14

Siedlce

32

Michał Ponikowski

PL-0468-16-4953

31.07

15.50

Łuków

33

K.W. Hawryluk

PL-0441-15-3292

31.07

16.01

Podlasie

34

Jarosław Sobota

PL-0391-15-4860

1.08

5.36

Międzyrzec

35

A.Suchożebrski

PL-0414-14-15008

1.08

5.37

Siedlce

36

D. Korniluk

PL-07-15-232

1.08

6.23

Biała Podl.

37

W.A.Gryglas

PL-010-16-16996

1.08

7.06

Sokoł.-Węgrow.

38

Stanisław Frączek

PL-09-13-10918

1.08

8.27

Radzyn Podl.

39

Michał Ponikowski

PL-0214-10-12625

1.08

7.24

Łuków

40

Jarosław Sobota

PL-0391-15-4940

1.08

7.21

Międzyrzec

41

Roman Laskowski

PL-013-17-713

1.08

8.26

Sokoł.-Wegrow.

42

Krzysztof Paczóski

PL-010-15-5066

1.08

9.16

Sokoł.-Wegrow.

43

Mariusz Kaczyński

PL-010-17-2454

1.08

10.18

Sokoł.-Wegrow.

44

Daniel Zienkiewicz

PL-09-14-3005

1.08

11.34

Radzyń

45

Wojciech Młynarz

PL-0385-14-6548

1.08

12.03

Łosice

46

Zbigniew Zieliński

PL-0441-12-3797

1.08

12.58

Podlasie

47

A.Suchożebrski

PL-0414-15-6004

1.08

10.06

Siedlce

48

Krzysztof Celiński

PL-010-12-918

1.08

13.51

Sokoło.-Węgrow.

49

Tomasz Chałupka

PL-0385-15-9554

1.08

13.55

Łosice

50

Tomasz Mikołajczak

CZ-235-16-0528

1.08

11.41

Biała Podl.

51

Ireneusz Ślaz

PL-0414-14-16945

1.08

13.35

Sokoł.-Węgr.

52

Grzegorz Świć

PL-09-14-182

1.08

17.12

Radzyń

53

D.W.A. Troć

PL-07-17-11539

1.08

8.34

Biała Podl.

54

R.M. Stolarczyk

PL-0391-11-5954

1.08

18.12

Międzyrzec

55

Bogdan Wojewódzki

PL-0441-14-4002

1.08

18.17

Podlasie

56

Krzysztof Celiński

PL-0452-11-7828

1.08

18,59

Sokoł.-Węgr.

57

Grzegorz Myszka

PL-0414-14-5433

1.08

19.51

Siedlce

58

Andrzej Ostapiuk

PL-09-12-8757

2.08

6.17

Międzyrzec

59

T.Panasiewicz

PL-07-17-3309

2.08

6.30

Biała Podl.

60

Andrzej Gajda

PL-0468-14-704

2.08

7,29

Łuków

61

Mirosław Kamiński

PL-07-14-328

2.08

7.49

Biała Podl.

62

Radosław Mątewka

PL-0414-16-17317

2.08

8.05

Siedlce

63

Tadeusz Semeniuk

PL-0391-13-531

2.08

9.20

Międzyrzec

64

Dariusz Kodej

PL-0385-13-2656

2.08

10.16

Międzyrzec

65

Andrzej Smoliński

PL-09-14-3929

2.08

11,26

Radzyń Podl.

66

Stanisław Frączek

PL-09-14-1436

2.08

11.15

Radzyń Podl.

67

Andrzej Ostapiuk

PL-0391-14-5911

2.08

10.41

Międzyrzec

68

Andrzej Jaworski

PL-07-15-1176

2.08

11.18

Biała Podl.

69

Zdzisław Łuciuk

PL-0391-15-6586

2.08

7.34

Międzyrzec

70

Tadeusz Semeniuk

PL-0391-13-580

2.08

12.15

Międzyrzec

71

Karol Dziędzik

PL-0414-14-6612

2.08

10.20

Siedlce

72

R.M.Stolarczyk

PL-0391-10-11915

2.08

12.26

Międzyrzec

73

R.M.Stolarczyk

PL-0391-16-605

2.08

12.58

Międzyrzec

74

Jacek Rechnio

PL-02-14-12460

2.08

11.41

Siedlce

75

Lucjan Brojek

PL-07-15-9947

2.08

14.15

Biała Podl

76

Leszek Borek

PL-0414-13-10808

2.08

12.00

Siedlce

77

Leszek Droździuk

PL-09-13-2002

2.08

15.30

Radzyn Podl.

78

Andrzej Ostapiuk

PL-0391-16-5144

2.08

16.32

Międzyrzec

79

Tomasz Wójcik

PL-0414-13-10808

2.08

17.00

Siedlce

80

Stanisław Matuch

PL-07-13-11677

2.08

15.24

Podlasie

81

Tomasz Chałupka

PL-085-14-12438

2.08

17.08

Łosice

82

Krzysztof Pawlik

PL-0414-14-3340

2.08

16.50

Siedlce

83

Krzysztof Pawlik

PL-0414-15-4644

2.08

19.04

Siedlce

84

Leszek Kadej

PL-01-12-7197

2.08

20.13

Łosice

85

Andrzej Ostapiuk

PL-0391-15-5352

3.08

5.43

Międzyrzec

86

Andrzej Ostapiuk

PL-0391-17-426

3.08

5.53

Międzyrzec

87

Piotr Flis

PL-0414-12-11286

3.08

7,28

Siedlce

88

Piotr Flis

PL-0414-14-480

3.08

7.51

Siedlce

89

A.Suchożebrski

PL-0414-14-15098

3.08

7.56

Siedlce

90

S.Ludwinowski

PL-08-14-5154

3.08

8.06

Parczew

91

Leszek Kożuchowski

PL-0414-17-15894

3.08

9.06

Siedlce

92

W. Skrzypkowski

PL-0441-14-6713

3.08

10.35

Podlasie

93

Tadeusz Semeniuk

PL-0391-13-595

3.08

10.53

Międzyrzec

94

Zbigniew Struk

PL-0441-12-1555

3.08

11.10

Podlasie

95

Krzysztof Glinka

PL-010-12-14559

3.08

10.55

Sokoł.-Węgr

96

Adam Jóźwiuk

PL-0385-14-1387

2.08

7.14

Łosice

97

Adam Jóźwiuk

PL-0385-14-1384

3.08

10.39

Łosice

98

Sławomir Pluta

PL-0414-15-4176

3.08

10.29

Siedlce

99

Hubert Harasimiuk

PL-07-12-8847

3.08

11.23

Biała Podl.

100

P.B. Deleżuch

PL-09-14-5197

3.08

12.43

Radzyń Podl.

101

Zbigniew Koziestański

PL-0414-17-6724

3.08

14.03

Siedlce

102

Andrzej Jaworski

PL-07-16-6653

3.07

14.07

Biała Podl.

103

Wojciech Młynarz

PL-012-14-5588

3.08

8.28

Łosice

104

Ryszard Trocewicz

Pl-07-14-6222

3.08

16.14

Biała Podl.

105

Adam Ostapiuk

PL-0391-13-3948

3.08

15.12

Międzyrzec

106

W.Wiszniewski

PL-0441-13-4182

3.08

18.01

Podlasie

107

R.D. Guziuk

PL-0441-16-57

3.08

17,25

Biała Podl.

108

B.Wojewódzki

PL-0441-15-3325

3.08

18.39

Podlasie

109

Karol Krajewski

PL-0414-08-22023

3.08

20.13

Siedlce

110

Stanisław Frączek

PL-09-14-1430

3.08

20.20

Radzyń Podl.

111

M.Szymański

PL-0385-13-7327

1.08

10.49

Łosice

112

M.Szymański

PL-0385-14-7450

1.08

20.24

Łosice

113

M.Szymański

PL-0385-15-7591

3.08

12.26

Łosice

114

 

 

 

 

 

115

 

 

 

 

 

116

 

 

 

 

 

117

 

 

 

 

 

118

 

 

 

 

 


Bruksela 2019

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 28.07.2019

Wypuszcenie gołębi z Lotu Narodowego Bruksela 2019  o godz. 10.50.

DOBRY LOT !


Bruksela 2019

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 27.07.2019

Zarząd Okręgu podjął decyzja o nagrodzeniu 5 najlepszych (pełnych serii 3/5) oraz o nagrodzeniu 10 najszybszych gołębi.

W przypadku braku kompletnych serii nagrody przechodzą na pierwsze gołębie i ilość gołębi nagrodzonych zostanie powiększona o brakujące serie.

Za najlepsze serie oraz najszybsze gołębie przewidziane są nagrody rzeczowe.

 

Hodowcy zgłaszają gołębie przybyłe  na numer tel.

Marek 509 225 990

Daniel 723 923 886

 

Na stronie będzie prowadzona lista gołębi, które powróciły do zakończenia konkursu.

 

Wszystkim uczestniom ŻYCZYMY POWODZENIA

 

Dobry Lot !


Powyżej wyświetlono pięć ostatnich wpisów + wszystkie wpisy z ostatnich 31 dni.

>> POKAŻ WSZYSTKIE WPISY <<